Home » Τομέας Εργοθεραπείας ΙΕΚ ΑΛΦΑ Γλυφάδας: Ημερίδα στο Σωματείο ΑμεΑ “ΕΡΜΗΣ”
11 November 2022
Τομέας Εργοθεραπείας ΙΕΚ ΑΛΦΑ Γλυφάδας: Ημερίδα στο Σωματείο ΑμεΑ “ΕΡΜΗΣ”
![Τομέας Εργοθεραπείας ΙΕΚ ΑΛΦΑ στην ημερίδα στο Σωματείο ΑμεΑ “ΕΡΜΗΣ”](https://iekalfa.gr/wp-content/uploads/2022/11/pagkosmia-ergo-collage.jpg)
Ημερίδα στο Πανελλήνιο Σωματείο Γονέων Κηδεμόνων & Φίλων Ατόμων με Αναπηρίες “ΕΡΜΗΣ” διοργάνωσε ο Τομέας Εργοθεραπείας του ΙΕΚ ΑΛΦΑ Γλυφάδας, γιορτάζοντας την Παγκόσμια Ημέρα Εργοθεραπείας (27 Οκτωβρίου), στο πλαίσιο της στρατηγικής του συνεργασίας με το σωματείο. Εισηγητές, οι κ.κ. Αχιλλέας Κουρμπέτης (Εργοθεραπευτής- υπεύθυνος εργαστηρίων στον “ΕΡΜΗ”) και Ευάγγελος Μαστοράκης (Τομεάρχης Εργοθεραπείας ΙΕΚ ΑΛΦΑ).
ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ